Leaving Neverland Belgeselinin Fragmanı Yayınlandı!

Leaving Neverland Belgeselinin Fragmanı Yayınlandı!

Share Button

HBO’nun Michael Jackson tarafından cinsel istismara uğrayan iki kişinin yaşadıklarını anlatan belgeseli Leaving Neverland’in fragmanı yayınlandı.

Sundance Film Festivali’ndeki gösteriminin ardından çok konuşulan belgesel film Leaving Neverland, 3 ve 4 Mart tarihlerinde seyirciyle buluşacak. Michael Jackson tarafından istismar edilen Wade Robson ve James Safechuck, belgeselde yaşadıklarını derinlemesine anlatıyor. Michael Jackson’ın yıllardır tartışılan istismar davalarını tazeleyen belgesel, ödüllü belgesellerin yönetmeni Dan Reed’in imzasını taşıyor. Belgeselde yaşananların en ince ayrıntısına kadar anlatılması, olayın rahatsız ediciliğini seyircinin anlaması açısından önem taşıyor. Yapım aynı zamanda istismara uğrayan insanlara cesaret vermeyi hedefliyor. Michael Jackson’ın hayranları ise belgeseli tepkilerle karşılıyor.

Sundance’in ardından eleştirmen ve seyircilerce “oldukça etkileyici” şeklinde tanımlanan Leaving Neverland, HBO’da 3 ve 4 Mart tarihlerinde iki ayrı bölüm şeklinde yayınlanacak.

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir