Asghar Farhadi’nin Yeni Filmi Everybody Knows’tan Yeni Bir Poster Yayınlandı

Asghar Farhadi’nin Yeni Filmi Everybody Knows’tan Yeni Bir Poster Yayınlandı

Share Button

Oscarlı oyuncular Penélope Cruz ve Javier Bardem’i başrollerinde buluşturan İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin yeni filmi Everybody Knows’tan yeni bir poster yayınlandı. Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olarak seçilen Everybody Knows, Farhadi’nin İspanyolca çektiği ilk film olduğu için de ayrı bir öneme sahip. A Seperation (2011) ve The Salesman (2016) filmleriyle En İyi Yabancı Film Oscarını kazanan Farhadi’nin yeni filmi drama ve gerilimi birlikte ağırlıyor. Filmin oyuncu kadrosunda yıldız isimlerle beraber Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Carla Campra gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Kız kardeşinin düğününe gitmek için çocuklarıyla birlikte Buenos Aires’ten İspanya’ya giden Laura, burada beklenmedik olaylarla karşılaşır. Ailesinin geçmişine ait sırların da yüklü olduğu bu olaylar dizisi, birtakım sorunlara neden olur.

Hikayenin büyüyerek heyecanın ve merakın katlandığı senaryolarıyla tanıdığımız usta yönetmen Aghar Farhadi’nin yeni filmi Everybody Knows, ülkemizde 8 Mart 2019’da vizyona girecek.

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir