Mustafa Uslu, Cep Herkülü’nün Hayatını Perdeye Aktaracak!

Mustafa Uslu, Cep Herkülü’nün Hayatını Perdeye Aktaracak!

Share Button

Ayla (2017) ve Müslüm (2018) filmlerinin yapımcılığını üstlenen, gerçek hikayelerin peşinden giden Mustafa Uslu bu kez de Naim Süleymanoğlu’nun hayatını perdeye uyarlamak istediğini açıkladı. Türk spor tarihine “Cep Herkülü” olarak geçen Naim Süleymanoğlu’nun gerçek hayat hikayesini anlatacak olan filmin önümüzdeki yıl içerisinde vizyona girmesi planlanıyor.

Yönetmenliği Hilal Saral Üstlenecek:

Filmin yönetmenliğini Hilal Saral’ın yapacağı da gelen açıklamalar arasında. Cep Herkülü’nü kimin oynayacağı ise şu an için belli değil. Time dergisine kapak olan, ilk dünya rekorunu on altı yaşında kıran ve üst üste üç kez altın madalya kazanarak adını spor tarihine kazıyan Cep Herkülü’nün filminin, kendisinin ölüm yıl dönümü olan 18 Kasım 2019 tarihinde seyirci ile buluşması planlanıyor.

Hala vizyonda olan Müslüm filminin bir rekora imza atması beklenirken, Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği Çiçero ve Can Ulkay’ın yönetmenliğini yaptığı Turkish’i Dondurma filmleri de yeni yılın başlarında vizyona girecek. Başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Gülsüm Anne filminin çekimlerine ise önümüzdeki haftalarda başlanması planlanıyor. 2019 yine gerçek hayat hikayelerini ve kahramanları izlediğimiz bir yıl olacağa benziyor.

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir