Lady Bird’ün (2017) Şirketi A24, Film Kütüphanesini Kanopy’ye Ekledi!

Lady Bird’ün (2017) Şirketi A24, Film Kütüphanesini Kanopy’ye Ekledi!

Share Button

Ödüllü filmleriyle adından söz ettiren A24 şirketi, film kütüphanesini ücretsiz hizmet sunan Kanopy bünyesine ekledi. 2012 yılından bu yana çok konuşulan filmlere imza atan A24’ün filmografisinde Moonlight (2016), Ex Machina (2014), Lady Bird (2017) gibi ülkemizde de ilgiyle karşılanan yapımlar yer alıyor.

Mobil Uygulama da Sunuluyor

Kanopy’nin resmi web sitesinde A24 için özel bir bölüm hazırlandı. Farklı kategorilerde toplamda yetmiş iki videonun yer aldığı bölümde kullanıcılar türe göre seçim yapabiliyor, Oscar adayı filmleri, geçmiş yılların ödüllü yapımlarını izleyebiliyor. Aslında A24’ün filmleri Netflix gibi popüler platformlarda da mevcut ancak Kanopy serbest bir platform. Böylece herkes film kütüphanesine ulaşabiliyor.

Ücretsiz bir mobil uygulama hizmeti de sunan Kanopy sayesinde kullanıcılar A24 şirketinin filmlerini diledikleri zaman diledikleri yerde izleyebilecekler. Bu durum diğer stüdyolar arasında da rekabet ortamı yaratacağa benziyor. Paul Schrader’ın drama filmi First Reformed (2017) da çevrimiçi ulaşılabilecek filmlerden biri.

, , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir