Stephen King’in En Korkutucu Romanından Uyarlanan “It” Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Stephen King’in En Korkutucu Romanından Uyarlanan “It” Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Share Button
Ünlü yazar Stephen King’in en korkutucu romanından uyarlanan ve Eylül’de vizyona girmesi planlanan “O / It” filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayınlandı.

Andrés Muschietti’nın yönettiği, New Line Cinema’nın sunduğu, korku/gerilim filmi ‘O / ItStephen King’in on yılardır okuyucularını korkutan aynı adlı popüler romanından uyarlandı.

Derry’nin kasabası Maine’de çocuklar kaybolmaya başladığında, bir grup çocuk en büyük korkularıyla, yüzyıllardır katil ve vahşet hikayeleriyle bilinen Pennywise adında şeytan palyaço ile yüzleşmek durumunda kalırlar.

Filmin başrolündeki kötü kahramanı Pennywise’ı yani ‘O’yu, Bill Skarsgård (“Allegiant,” Dizi “Hemlock Grove”) canlandırıyor. Filmdeki çocuk grubunu canlandıran genç oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin and the Chipmunks: The Road Chip”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard ( “Stranger Things”Dizi), Wyatt Oleff (“Guardians of the Galaxy”), Chosen Jacobs (“Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Tales of Halloween”) ve Nicholas Hamilton (“Captain Fantastic”).

Muschietti’nin yönettiği ‘O/It’ filminin senaryosu Chase Palmer & Cary Fukunaga ve Gary Dauberman tarafından düzenlenmiştir. Filmin yapımı David Katzenberg ve Barbara Muschietti’ye, yönetici yapımcılığı ise Marty P. Ewing, Doug Davison ve Jon Silk’ ait.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde; görüntü yönetmeni Chung-Hoon Chung (“Me and Earl and the Dying Girl”), yapım tasarımcısı Claude Paré (“Rise of the Planet of the Apes”), editör Jason Ballantine (“The Great Gatsby”), kostüm tasarımcısı Janie Bryant (TV’s “Mad Men”) bulunmaktadır.

Bir New Line Cinema yapımı olan ‘O’ filminin dünya çapında dağıtımı, bir Warner Entertainment Company kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, tarafından, 8 Eylül 2017’den itibaren yapılacaktır.

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir