“Son Macera / Going in Style” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

“Son Macera / Going in Style” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

Share Button

Ülkemizde 21 Nisan 2017’de vizyoan girecek Son Macera / Going in Style filminden Türkçe altyazılı ilk fragman yayınlandı. Zach Braff’in yönettiği, senaryosu Theodore Melfi’ye ait olan filmin hikâyesi şöyle:

Oscar ödüllü Morgan Freeman, (“Million Dollar Baby”), Michael Caine (“The Cider House Rules,” “Hannah ve Her Sisters”) ve Alan Arkin (“Little Miss Sunshine”) yani Willie, Joe ve Al, hayatları boyunca yakın arkadaş olmuş bir üçlüdür. Zach Braff’ın yönetmenliğindeki bu komedi filminde, emeklilik fonları kurumsal bir kazaya kurban gittiğinde, hayatlarında ilk defa, dürüst ve ahlaklı yaşamlarından ayrılmaya karar verirler. Umutsuzca faturalarını ödemeye çalışan ve sevdiklerini hayal kırıklığına uğratmak istemeyen bu üçlü, tüm riski üstlenerek, paralarını alıp kaçmak için bir bankanın kapısını çalarlar.

“Son Macera” filminin yapımı ise Donald De Line’a ait. Filmin yönetici yapımcılığını 1979’daki ‘‘Son Macera / Going In Style’’ filminde de aynı görevi üstlenen Toby Emmerich, Samuel J. Brown, Michael Disco, Andrew Haas, Jonathan McCoy, Andrew Haas, Tony Bill ve Bruce Berman üstleniyor.

Yaratıcı ekipte Emmy adayı görüntü yönetmeni Rodney Charters, yapım tasarımcısı Anne Ross, editör Myron Kerstein, kostüm tasarımcısı Gary Jones ve besteci Rob Simonsen yer alıyor.

son_macera_afis_

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir