Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio Yeniden Buluşuyor!

Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio Yeniden Buluşuyor!

Share Button

Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio’yu tekrar buluşturacak olan Killers of the Flower Moon filminin çekimlerinin 2019 baharında başlayacağı öngörülüyor.

Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel ve Robert De Niro’nun başrolünde yer aldığı, vizyon tarihi tartışmaları bir türlü sonlanmayan biyografik suç filmi The Irishman ile gündemde olan Scorsese, yeni filmi Killers of the Flower Moon’u da duyurdu. Filmin atmosferi günden günde şekillenirken, yönetmen filmin iddialı ve özgün olacağını da hissettiriyor. Senaryo koltuğunda Forrest Gump (1994), The Insider (1999), Munich (2005) gibi filmlerin de senaristi olan Eric Roth’un oturması, merakı ikiye katlıyor.

Gerçek bir öyküye dayanıyor

Gerçek bir öyküden esinlenilerek perdeye aktarılacak olan film, FBI’ın doğuşu, gizemli cinayetler ve soğukkanlı bir soruşturma ekseninde ilerliyor. David Grann’ın Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and The Birth of the FBI romanına dayanan yapım, Scorsese’nin kariyerinde fark yaratacak bir adım olacağa benziyor. Kitap, onlarca insanın öldürüldüğü, 1920’lere ait bir suç serisine dair. Yıllarca devam eden araştırmalara ve elde edilen inanılmaz sonuçlara değiniyor. Tüm başlıklar, Scorsese ve Roth iş birliğiyle bir sinema filmine dönüşüyor.

Imperative Entertainment, eserin haklarını 5 milyon dolara satın aldı. Ardından Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio gibi iki önemli ismin projede bir araya gelmesi için kolları sıvadı. Sonuç başarılı!

, , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir