Beyoğlu Sineması Kartı Tanıtıldı!

Beyoğlu Sineması Kartı Tanıtıldı!

Share Button

Mali sıkıntılar nedeniyle kapanacağını açıklanması sonrasında kamuoyunun desteğiyle devam kararı alan Beyoğlu Sineması‘nı ayakta tutması planlanan “Sadakat Kartı Projesi” hayata geçirildi. 3 Temmuz’da Beyoğlu Sineması‘nın fuayesinde yapılan basın toplantısına Beyoğlu Sineması Yönetiminden Baha Serter, Sinema Yazarı Cem Altınsaray ve Filmloverss sitesinin kurucusu Sinema Yazarı Utku Ögetürk ile sinemaseverler katıldı.

Toplantıda Beyoğlu Sineması’nın mevcut borçlarını kapatmak ve işletmeyi yaşatmak için geliştirdiği Beyoğlu Sineması Kartı Projesi tanıtıldı. Basın toplantısıyla birlikte kartın satışı da başlatıldı. Beyoğlu Sineması Kartı (www.beyoglusinemasikarti.com) internet sitesi üzerinden de satışa sunulacak.

Baha Serter, 30 Haziran tarihinde sinemanın kapatılacağına dair açıklama yaptıklarını, artık devam edemeyecek duruma geldiklerini hatırlatarak “Cem Altınsaray bir hareket başlattı. Görüşmelerimiz oldu. O sırada Utku Ögetürk ile tanıştık. Sizlerle birlikte bu sinema açık kalacak. Sizlerin ilgisiyle sinemanın devam etmesiyle eski kurucular olarak şirketi Utku Ögetürk’e ve Cem Altınsaray’a devredeceğiz” dedi.

Cem Altınsaray kartların dört ayrı kategoride düzenlendiğini belirtti. Altınsaray şöyle devam etti: “100 liralık öğrenci kartı hazırladık. Öğrenciler bu kartla bir yıl içerisinde 10 tane film izleyebilecek. Diğer kartlar; 250, 500 ve bin liralık. 250 liralık kart ile 15, 500 liralık kart ile 30 film izlenecek. Ayrıca bin liralık kart sahiplerinin ise 1 yıl içerisinde sınırsız film izleme imkanı olacak. Kartlar birlikte Beyoğlu’ndaki cafelerde indirim imkanı da sağlayacak. Kartı alan kişilerin film izlemesi için bir bahanesi de olacak. Bu kartlar ile borcumuzu kapatabileceğiz.”

Utku Ögetürk ise Beyoğlu Sineması ile birlikte bağımsız sinema ve seyircisini de kurtarmayı amaçladıklarını belirterek “Elimizi taşın altına koyduk. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

beyoglu-sinemasi-aciklama

100, 250, 500 ve 1.000 Liralık Kartlar Üretildi.

  • 100TL’lik Öğrenci kartları– bu kartlar yalnızca öğrenci kimliği ibraz eden sinemaseverler tarafından satın alınabilecek. Kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda 10 (on) adet film izleme fırsatına sahip olacak.
  • 250TL’lik Sadakat kartları– bu kartlar 250TL tutarında satışa sunularak sinemaseverlerin katkıda bulunmasına imkan sağlayacak. 250TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda 15 (on beş) adet film izleme fırsatına sahip olacaklar.
  • 500TL’lik Sadakat kartları– bu kartlar 500TL tutarında satışa sunularak sinemaseverlerin katkıda bulunmasına imkan sağlayacak. 500TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda 30 (otuz) adet film izleme fırsatına sahip olacaklar.
  • 1000TL’lik Özel Sadakat kartları– bu kartlar 1000TL tutarında satışa sunularak sinemaseverlerin katkıda bulunmasına imkan sağlayacak. 1000TL’lik kart sahipleri kartın geçerli olduğu süre boyunca Beyoğlu Sineması’nda sınırsız film izleme fırsatına sahip olacaklar.

(Aynı zamanda tüm kart sahipleri Beyoğlu civarında bulunan anlaşmalı seçkin kafe ve restoranlarda geçerli olacak özel indirimlerden de faydalanabilecekler.)

sinema kartı

 

 

, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.