89. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışması

89. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışması

Share Button

Geçen sene kitap ödülleri ile başlattığımız tahmin yarışmasına bu sene de devam ediyoruz. 26 Şubat gecesi Hollywood yıldızları Oscar’ı kucaklarken sizler de dergi ödülünüzü kazanmak için 89. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışmamıza katılın.

Yayın hayatına yeni başlayan ayık sinema dergisi Rabarba Şenlik’in 1 yıl boyunca yayınlanacak sayılarını hediye edeceğimiz yarışmamız 26 Şubat’a kadar katılıma açık olacak ve yarışma sonunda en doğru tahminleri yapan katılımcı ödülün sahibi olacak. Rabarba dergisinin 1 yıllık sayılarına sahip olmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz formu doldurmak ve Oscar gecesini beklemek.

http://buff.ly/2luzMpz

Yarışmanın Detayları:

  1. Yarışmaya katılmak için son tarih: 26 Şubat 2016, 17:00.
  2. Yarışmanın ödülü Rabarba Şenlik dergisinin 1 yıl boyunca tüm sayılarını Cineritüel yönetimi temin edip kazanana iletecektir.
  3. Yarışmaya her kullanıcı için sadece bir kez katılma hakkı mevcuttur. Aynı kullanıcının birden fazla form doldurduğu tespit edildiği takdirde, doldurduğu ilk form değerlendirmeye alınacak; diğerleri değerlendirme dışında tutulacaktır.
  4. Eşit sayıda doğru tahminde bulunmuş katılımcılar arasında katılım tarihine göre sıralama yapılacaktır.
  5. Ödül kazanan katılımcıya e-posta aracılığıyla dönüş yapılacaktır. Formda bildirilen e-posta adresinin kullanım dışı olması veya katılımcının 7 gün süresince kendisine iletilen e-postayı yanıtlamaması durumunda, kazandığı ödül sıralamada kendisini takip eden kullanıcıya verilecektir.
, , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir