Yaşamak Güzel Şey’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Yaşamak Güzel Şey’in Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Share Button
Yılın en duygusal komedi filmi “Yaşamak Güzel Şey”in vizyon tarihi belli oldu. Merakla beklenen film, 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği film, izleyenlere görsel bir şölen yaşatmaya ve hikayesiyle, yaşamın güzellikleri yeniden keşfettirmeye hazırlanıyor.

İlk görüntüleri ve yayınlanan teaserı ile büyük beğeni toplayan, yılın en duygusal komedi filmi Yaşamak Güzel Şey 14 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın üstlendiği film, izleyenlere görüntüleriyle görsel bir şölen yaşatmanın yanı sıra, hikayesiyle de terapi yapacak.

Artistik Yapım’ın ilk filmi olan Yaşamak Güzel Şey’de Saçıntı’ya Yasemin Çonka, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu, SeyithanÖzdemir ve Özgür Şahbaz eşlik ediyor.

Meraklan beklenen film, yaşam koşullarına boyun eğen pısırık bir adam olan Müfit’in, başına gelen talihsiz bir olay ile başkaldıran bir anti kahramana dönüşmesini ve yaşamın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor.

Yaşamak Güzel Şey Teaser:

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir