LeBron James’in Otobiyografisi Shooting Stars Perdeye Aktarılıyor!

LeBron James’in Otobiyografisi Shooting Stars Perdeye Aktarılıyor!

Share Button

Efsanevi basketbol oyuncusu LeBron James’in hayatı, yönetmen Chris Robinson’ın adaptasyonuyla beyazperdeye aktarılıyor. Ünlü basketbol oyuncusunun Shooting Stars isimli otobiyografisinden yola çıkılarak yapılacak olan film, Universal Pictures bünyesinde hayata geçecek.

Shooting Stars 2009 yılında yayımlanmıştı ve James’in Akron, Ohio’daki hayatını ve Amateur Athletic Union’daki erken kariyerini aktarıyordu. James daha önce farklı Hollywood yapımlarında da yer almış, örneğin romantik komedi Trainwreck’te (2015) oyuncu olarak bulunmuştu. Space Jam 2’de de Michael Jordan yerine LeBron James’in yer alacağı aylar önce duyuruldu.

Yönetmenliğini Chris Robinson Üstlenecek

Variety’nin haberine göre Pulitzer ödüllü gazeteci Buzz Bissinger ile James’in yazdığı Shooting Stars kitabından adapte edilecek filmin yönetmenliğini Chris Robinson üstlenecek. Star adlı Tv serisi ve Real Husbands of Hollywood adlı reality showlarıyla bilinen yönetmenin yöneteceği yeni filmde James, Maverick Carter, Terence Winter da yapımcılığı üstlenecek.

İlk NBA oyununu 27 yaşındayken kazanan LeBron James, bugün dünyanın en ünlü basketbol oyuncularından biri olarak kariyerine devam ediyor. Çeşitli reklam filmlerinde yer alan, hakkında onlarca kitaplar yazılan James’in, filmde kendisinin yer alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

, , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir