Collateral Beauty / Gizli Güzellik Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Yayınlandı!

Collateral Beauty / Gizli Güzellik Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman Yayınlandı!

Share Button

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures ve Warner Bros. Pictures, merakla beklenen dram filmi ‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’yi Oscarlı yönetmen David Frankel’ın (“Dear Diary,” “The Devil Wears Prada”) yönetimiyle sunuyor.

New York’ta başarılı bir reklamcı,  kişisel bir trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkiler. İş arkadaşları ise onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici bir plan yaparlar.

‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’in tümü yıldızlardan oluşan oyuncuları şöyle sıralanıyor: Will Smith (“Suicide Squad,”), Edward Norton (“Birdman or [The Unexpected Virtue of Ignorance]”), Keira Knightley (“The Imitation Game”), Michael Peña (“The Martian”), Naomie Harris (“Spectre”), Jacob Latimore (“The Maze Runner”), Oscar Ödüllü Kate Winslet (“The Reader,” “Steve Jobs”) ve Oscar Ödüllü Helen Mirren (“The Queen,” “Trumbo”).

Filmin Dünya çapında 16 Aralık 2016’dan itibaren gösterime girmesi planlanıyor.  Bir Village Roadshow Pictures, Anonymous Content/ Overbrook Entertainment Production, PalmStar Media ve Likely Story Production yapımı ‘Gizli Güzellik/Collateral Beauty’ filminin dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures, ve seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures. tarafından yapılacak. Türkiye vizyon tarihi ise 23 Aralık 2016 olarak planlanmaktadır.

, , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir