Cate Blanchett’i 13 farklı rolde izleyeceğimiz “MANIFESTO”dan fragman ve afiş yayınlandı!

Cate Blanchett’i 13 farklı rolde izleyeceğimiz “MANIFESTO”dan fragman ve afiş yayınlandı!

Share Button
Yaşayan en önemli oyuncular arasında gösterilen Cate Blanchett’i 13 farklı rolde izlediğimiz Manifesto filminden Türkçe altyazılı fragman ve karakter afişleri yayınlandı.

Dünya prömiyerini bu yıl Sundance’te yapan ve 2 Oscar’lı yıldız oyuncu Cate Blanchett’in kariyerinde yepyeni bir zirve oluşturan Manifesto, 11 Ağustos’ta Başka Sinema dağıtımıyla gösterime girecek.

Manifesto Hakkında

Yaşayan en önemli oyuncular arasında gösterilen Cate Blanchett’i 13 farklı rolde izlediğimiz film, oyuncunun kariyerinde yepyeni bir zirve oluşturan bir film. 21. yüzyılda sanat tarihine yön vermiş Pop Art, Fütürizm, Dadaizm, Dogma 95, Minimalizm gibi tüm dünyada kabul görmüş manifestolar, Cate Blanchett’in canlandırdığı karakterlerde vücut buluyor. 2 Oscar’lı yıldızı, birbirinden farklı aksanlarda bir haber spikerinden bir fabrika işçisine, bir borsacıdan bir öğretmene, evsiz bir adamdan bir kuklacıya kadar uzanan 13 farklı karakterde izlemek başlı başına unutulmaz bir deneyim. Medya ve siyasetin hoşgörü, saygı gibi değerlerin altını kazıdığı bir dönemde, Julian Rosefeldt ve Cate Blanchett’in beraber geliştirdiği bu proje günümüz toplumu için bir çığlık niteliğinde. Dünya prömiyerini bu yıl Sundance’te yapan ve yönetmenlik koltuğunda Julian Rosefeldt’in oturduğu Manifesto, 36. İstanbul Film Festivali’nde en çok izlenen film oldu.

, , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir