Bohemian Rhapsody’nin Altın Küre Adaylığı Sonrası Rami Malek’ten Kutlama

Bohemian Rhapsody’nin Altın Küre Adaylığı Sonrası Rami Malek’ten Kutlama

Share Button

Geçtiğimiz günlerde 76. Altın Küre adayları açıklandı. Yılın ses getiren filmi Bohemian Rhapsody Drama Dalında En İyi Film Ödülüne aday gösterilirken Rami Malek de En İyi Erkek Oyuncu kategorisine aday gösterildi. Bunun üzerine Rami Malek’ten bir sevinç mesajı geldi.

Bohemian Rhapsody, Rami Malek için Freddie Mercury ve Queen’e bir övgü, saygı niteliği taşıyor. Malek, filmin Altın Küre adaylığının ardından bunu Brian May ve Roger Taylor ile birlikte kutlayacağını açıkladı. Eleştirmenler arasında filmin gücüne ilişkin çatışmalar olsa da Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury’ye hayat veren Rami Malek’in performansı beğeni kazanmıştı. Şu ana kadar gişeden elde ettiği 551 milyonluk hasılat da filmin başarısını ortaya koydu.

altın küre

Kategorinin Diğer Adayları

En İyi Film kategorisinde Bohemian Rhapsody ile birlikte Black Panther, BlacKkKlansmanIf Beale Street Could Talk, A Star Is Born filmleri de yer alıyor.

En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ise Rami Malek’e A Star Is Born‘daki rolüyle Bradley Cooper, At Eternity’s Gate’teki rolüyle Willem Defoe, Boy Erased‘den Lucas Hedges, BlacKkKlansman‘dan John David Washington eşlik ediyor.

Film ekibinden “We are the champion” nidalarının yükselip yükselmeyeceği ise 6 Ocak’ı 7 Ocak’a bağlayan gece belli olacak.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir