4. Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı

4. Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali Başvuruları Başladı

Share Button
Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu tarafından düzenlenen 4. Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali başvuruları başladı.
12-13-14 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanan festival, bu yıl kimi yeniliklere ev sahipliği yapacak. Lisans öğrencilerine açık olan Ulusal Öğrenci Yarışması ve her yaştan kısa filmciye açık olan Ulusal Kısa Film Yarışması ile ikili bir seçkiye ev sahipliği yapacak festivalde verilecek ödül sayısı 12’ye yükselirken ön elemeyi geçen tüm filmler için eser sahiplerine sembolik bir telif ödenecek.
Ön seçici kurulunda Antalya Sinema Derneği başkanı Sidar Serdar Karataş, akademisyen/görüntü yönetmeni Onur Tatar ve yönetmen/yazar Onur Keşaplı’nın yer aldığı 4. Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali kapsamında, Ulusal Öğrenci Yarışması’nda En İyi Kurmaca, En İyi Belgesel, En İyi Deneysel ve En İyi Canlandırma dallarında ödüller verilecek. Ulusal Kısa Film Yarışması’nda ise En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo, En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Sanat Yönetmeni, En İyi Kurgu, En İyi Ses ve En İyi Oyuncu kategorilerindeki ödüller sahiplerini bulacak.
Ana seçici kurul ve ödül içeriklerinin önümüzdeki haftalarda açıklanacağı festivalin son başvuru tarihi 25 Kasım 2017. Ayrıntılı bilgi ve şartname için; http://usakfilmfest.wixsite.com/ukdff
,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir