!f İstanbul’dan Reha Erdem’in ‘Koca Dünya’sına Gala!

!f İstanbul’dan Reha Erdem’in ‘Koca Dünya’sına Gala!

Share Button

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin geçen yıl başlattığı ve ilham veren filmlerin galalarını yaptığı “!f İlham Serisi”, Reha Erdem’in son filmi “Koca Dünya” ile devam ediyor. Venedik’ten Jüri Özel Ödülü’yle dönen, Adana’dan da En İyi Film dahil dört ödül kazanan “Koca Dünya”, 17 Kasım’da !f İstanbul evsahipliğinde seyirciyle buluşacak, gösterimin ardından da Reha Erdem !f’e özel bir söyleşiye katılacak.

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, geçen yıl başlattığı ve ilham veren filmlerin galalarına evsahipliği yaptığı “!f İlham Serisi”ne Reha Erdem’in son filmi “Koca Dünya” ile devam ediyor.

Venedik Film Festivali’nden Jüri Özel Ödülü’yle dönen, Eylül’de gerçekleşen Adana Film Festivali’nden de “En İyi Film”, “En İyi Görüntü Yönetmeni”,  “Türkan Şoray Umut Genç Veren Kadın Oyuncu” ve “Film-Yön En İyi Yönetmen Ödülü” dallarında ödülleri toplayan “Koca Dünya”, film ekibinin ve davetlilerin katılımıyla 17 Kasım Perşembe günü Cinemaximum Kanyon’da gösterilecek. Gösterimin ardından ise Reha Erdem, !f İstanbul’un Direktörü Serra Ciliv ile filmi konuşacak ve seyircilerin sorularını yanıtlayacak.

koca-dunya_poster

Ecem Uzun, Berke Karaer, Melisa Akman, Murat Deniz, Ayta Sözeri’nin oynadığı “Koca Dünya”, yetimhanede büyüyen Ali ve Zuhal adlı iki çocuğun bir ormana sığınmalarını konu alıyor.

Vizyon tarihi henüz kesinleşmeyen “Koca Dünya”nın gala gösterimi !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin !f İlham Serisi’nde gerçekleşecek. “!f İlham Serisi”, Şubat ayına kadar 2 özel galayla daha devam edecek.

16. !f İstanbul 16 Şubat’ta!

Mars Cinema Group ortaklığında gerçekleşecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 16-26 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da, 2-5 Mart 2017 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de düzenlenecek.

!f İlham Serisi: Koca Dünya Galası
Tarih: 17 Kasım 2016, Perşembe
Saat: 19:00 – Kokteyl, 20:00 – Gösterim 22:00, Reha Erdem ile Söyleşi
Yer: Cinemaximum Kanyon

Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com

, , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir