Cem Yılmaz’ın yapımcısı olduğu “Deli Aşk” filminin fragmanı yayınlandı

Cem Yılmaz’ın yapımcısı olduğu “Deli Aşk” filminin fragmanı yayınlandı

Share Button

CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği, 10 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan Deli Aşk’ın fragmanı yayınlandı. Yılın en iddialı komedilerinden olan Deli Aşk’ın fragmanında filmin eğlenceli sahnelerinden bölümler yer alırken, fragmanda kullanılan Hakan Altun’un ünlü şarkısı “Teklif Ediyorum” da bu komik aşk hikayesine renk katıyor.

Deli Aşk Fragman: http://youtu.be/hK9-cgPAp4w

Senaryosunu geçtiğimiz yıl Kaçma Birader filmine imza atan Murat Kaman ve Emrah Kaman Kardeşler’in yazdığı filmin yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar üstleniyor.

Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda; Emrah Kaman’ın yanı sıra Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin gibi başarılı isimler yer alırken usta iki isim Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme özel performanslarıyla konuk oluyorlar.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ünlü şarkıcı Hakan Altun’un da yer aldığı “Paramı Ver Ekrem” teaserı ile merakları arttıran filmin çekimleri geçtiğimiz yıl Adana ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

Paramı Ver Ekrem Teaserını İzlemek için:

Filmin kamera arkası görüntüleri için:

, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.