Süper Kahramanlar Yarışında “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı”na Adım Adım Yaklaşırken

Süper Kahramanlar Yarışında “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı”na Adım Adım Yaklaşırken

Share Button

Batman v Superman: Dawn Of Justıce’in ardından kahramanları karşı karşıya getirme silsilesi tüm hızıyla devam etmekte.

Süper kahraman filmlerinden biri olan Captain America: Civil War veya Türkçe adıyla Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nın fragmanı yaklaşık 100 milyon izlenmeye ulaştı.

Captain America: The Winter Soldier’ı da yöneten Russo kardeşlerin yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Marvel’in en güçlüsü olarak adlandırılan kahramanlar bir araya getiriliyor.

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve heyecan dolu bir aksiyona hazır olun.

, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.