88. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışması

88. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışması

Share Button

28 Şubat gecesi Hollywood yıldızları Oscar’ı kucaklarken siz de ödülsüz kalmayın diye 88. Akademi Ödülleri Tahmin Yarışması’nı başlattık!

Hayalperest Kitap ve Metis Yayınları’nın sponsorluğunda düzenlediğimiz yarışmamız yaklaşık 1 ay boyunca katılıma açık olacak ve yarışma sonunda en doğru tahminleri yapan ilk 3 katılımcı sürpriz kitap ödülleri kazanacak. Bu değerli kitaplara sahip olmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz formu doldurmak ve Oscar gecesini beklemek.

buff.ly/20E5RcK 

Yarışmanın Detayları:

  1. Yarışmaya katılmak için son tarih: 28 Şubat 2016, 17:00.
  2. Yarışmanın ödülleri Hayalperest Kitap, Küre Yayınları ve Metis Yayınları’ndan tedarik edilecektir.
  3. Yarışmaya her kullanıcı için sadece bir kez katılma hakkı mevcuttur. Aynı kullanıcının birden fazla form doldurduğu tespit edildiği takdirde, doldurduğu ilk form değerlendirmeye alınacak; diğerleri değerlendirme dışında tutulacaktır.
  4. Eşit sayıda doğru tahminde bulunmuş katılımcılar arasında katılım tarihine göre sıralama yapılacaktır.
  5. Ödül kazanan katılımcılara e-posta aracılığıyla dönüş yapılacaktır. Formda bildirilen e-posta adresinin kullanım dışı olması veya katılımcının 30 gün süresince kendisine iletilen e-postayı yanıtlamaması durumunda, kazandığı ödül sıralamada kendisini takip eden kullanıcıya verilecektir.
, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.